Okolí

Tipy na výlet v nedalekém okolí

Sokratés Golf & Country Club Kořenec
Jste milovníky golfu? Neváhejte a navštivte toto krásné 18ti jamkové hřiště. Cesta Vám zabere pěší schůzí sotva pár minut.

Návštěva Boskovic
Boskovice jsou město v okrese Blansko. Jižní částí města protéká potok Bělá. Žije zde přibližně dvanáct tisíc obyvatel. Doporučujeme navštívit westernové městečko a zámek Boskovice. Zámek Boskovice je empírový zámek z počátku 19. století v držení hraběcího rodu Mensdorf-Pouilly. Součástí zámeckého komplexu je také jízdárna, skleník a rozlehlý park. Nezapomeňte ani na hrad Boskovice, který je od roku 1964 chráněn jako kulturní památka.

 

Propast Macocha
Macocha je nejznámější propast v Moravském krasu a je součástí komplexu Punkevních jeskyní. Hloubka suché části je 138,4 m a na dně se nachází Horní a Dolní macošské jezírko.

 

Kemp Baldovec
Středisko Baldovec se nachází v Moravském krasu, pár kilometrů od propasti Macocha. Je situováno v krásném údolí Bíle vody. Klientům doporučujeme toto místo na procházku přírodou.

 

American Restaurant EB dinners
Máte pořádný hlad? A co si dát americkou klasiku v podobě hamburgeru a kuřecích křidélek? Adresa: Voděrady 176, 679 01 Voděrady

nahoru