Káva ve ville
vychutnejte si šálek kávy, ve kterém aroma neztrácí na intenzitě
zobrazit
Zóna relaxu
pojem relax zde nabývá těch správných rozměrů
zobrazit
Golf Kořenec
z obývacího pokoje přímo na green
zobrazit
Degustace vín
degustujte jedinečná vína v pohodlí vaší villy
zobrazit

designové villy

Villy Kořenec se nacházejí uprostřed malebné krajiny Drahanské vrchoviny. Situovány jsou přímo u golfového hřiště v Kořenci.

Ubytování

Villy byly navrženy architektem Františkem Šmédkem tak, aby splňovaly požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Moderní interiér, privátní spa a sommelierem vybraná vína vás zaručeně uchvátí.

Okolí

Kolem vill se rozprostírá malebná Drahanská vrchovina, ve které je elegantně zasazeno golfové hřiště. Nádherný green, tréninkové zázemí i restaurace jsou vzdáleny pár kroků. Na své si přijdou také milovníci běžkování.

Rezervace

Rezervace ubytování je prostřednictvím formuláře velmi jednoduchá. Do poznámky uveďte veškeré požadavky a my uděláme vše, aby byla vaše spokojenost maximální.

Ubytování

Villy Kořenec byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky těch nejnáročnějších klientů. Naší prioritou je vaše spokojenost. Koncept villy je vnímán jako místo klidu, odpočinku a sebepoznání. Poloha vill skýtá jedinečnou příležitost ke strávení víkendu aktivně. Golfové hřiště na Kořenci je vzdáleno pouze pár kroků. Zima se nese v duchu běžkování na upravovaných tratích.

Privátní spa vám poskytne maximální možný odpočinek. Využít můžete vlastní saunu nebo vířivou vanu. Den završte degustací vín v pohodlí vaší villy, do které za vámi osobně přijede sommelier z vinařství FABIG.

Máte dotaz, který byste chtěli zodpovědět? Neváhejte se obrátit na managera Vill Kořenec.

Co nabízíme

 

nahoru