VillaKořenec

designová villa

Villa Kořenec se nachází uprostřed malebné krajiny Drahanské vrchoviny. Situována je přímo u golfového hřiště v Kořenci.

Ubytování

Villa byla navržena architektem Františkem Šmédkem tak, aby splňovala požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Moderní interiér, privátní spa a sommelierem vybraná vína vás zaručeně uchvátí.

Okolí

Kolem villy se rozprostírá malebná Drahanská vrchovina, ve které je elegantně zasazeno golfové hřiště. Nádherný green, tréninkové zázemí i restaurace jsou vzdáleny pár kroků. Na své si přijdou také milovníci běžkování.

Rezervace

Rezervace ubytování je prostřednictvím formuláře velmi jednoduchá. Do poznámky uveďte veškeré požadavky a my uděláme vše, aby byla vaše spokojenost maximální.

Ubytování

Villa Kořenec byla navrženy tak, aby splňovala požadavky těch nejnáročnějších klientů. Naší prioritou je vaše spokojenost. Koncept villy je vnímán jako místo klidu, odpočinku a sebepoznání. Poloha villy skýtá jedinečnou příležitost ke strávení víkendu aktivně. Golfové hřiště na Kořenci je vzdáleno pouze pár kroků. Zima se nese v duchu běžkování na upravovaných tratích.

Privátní spa vám poskytne maximální možný odpočinek. Využít můžete vlastní saunu nebo vířivou vanu. Den završte degustací vín v pohodlí vaší villy, do které za vámi osobně přijede sommelier.

Máte dotaz, který byste chtěli zodpovědět? Neváhejte se obrátit na managera Villy Kořenec.

Co nabízíme

 

nahoru