VillaKořenec

Autor videa: Anna Hošková

Designová villa

Villa Kořenec se nachází v malebné krajině Drahanské vrchoviny, přímo u golfového hřiště

Ubytování

Villa byla navržena architektem Františkem Šmédkem tak, aby splňovala požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Moderní interiér, privátní spa a sommelierem vybraná vína Vás zaručeně uchvátí.

Okolí

Kolem villy se rozprostírá malebná Drahanská vrchovina, ve které je elegantně zasazeno golfové hřiště. Nádherný green, tréninkové zázemí i restaurace jsou vzdáleny pár kroků. Na své si přijdou také milovníci běžkování.

Rezervace

Rezervace ubytování je prostřednictvím formuláře velmi jednoduchá. Do poznámky uveďte veškeré požadavky a my uděláme vše, aby byla vaše spokojenost maximální.

Ubytování

Villa Kořenec byla navržena tak, aby splňovala požadavky těch nejnáročnějších klientů. Kdo by si nenechal líbit ubytování se saunou, nebo vířivou vanou přímo v átriu Villy? Naší prioritou je Vaše spokojenost. Koncept villy je vnímán jako místo klidu, odpočinku a sebepoznání. Poloha villy skývá jedinečnou příležitost ke strávení víkendu aktivně. Golfové hřiště na Kořenci je vzdáleno pouze pár kroků. Zima se nese v duchu běžkování na upravovaných tratích.

Privátní spa Vám poskytne maximální možný odpočinek. Využít můžete vlastní saunu nebo vířivou vanu. Den završte degustací vín v pohodlí Vaší villy, do které za Vámi osobně přijede sommelier.

Máte dotaz, který byste chtěli zodpovědět? Neváhejte se obrátit na managera Villy Kořenec.

Co nabízíme

 

nahoru