Káva ve ville
vychutnejte si šálek kávy Nespresso, ve kterém aroma neztrácí na intenzitě
zobrazit
Zóna relaxu
pojem "relax" zde nabývá těch správných rozměrů
zobrazit
Golf Kořenec
z obývacího pokoje přímo na green
zobrazit
Degustace vín
degustujte jedinečná vína v pohodlí vaší villy
zobrazit

Luxusní Villy Kořenec

Obě Villy Kořenec se nacházejí uprostřed malebné krajiny Drahanské vrchoviny. Situovány jsou přímo u golfového hřiště v Kořenci.

Ubytování

Villy Kořenec byly navrženy známým architektem Františkem Šmédkem tak, aby splňovaly požadavky těch nejnáročnějších. Designový interiér, privátní spa a sommelierem vybraná vína vás zaručeně oslní.

Okolí

Malebná krajina Drahanské vrchoviny se rozpíná kolem vill. Nádherný green, tréninkové zázemí i restaurace jsou vzdáleny pouze pár kroků. Na své si přijdou také milovníci běžkování, procházek, běhání či jízdy na kole.

Rezervace

Rezervujte si luxusní Villy Kořenec již dnes. Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Neopomeňte vyplnit políčko POZNÁMKA, ať vám můžeme zajistit vše, abyste se u nás cítili jako doma.

Naše villy

Villy Kořenec byly postaveny tak, aby splňovaly požadavky těch nejnáročnějších klientů. Naší prioritou je vaše spokojenost. Koncept vill byl navržen tak, aby sloužil jako místo klidu, odpočinku a sebepoznání. Jelikož odpočinek může býti i aktivní, poloha vill skýtá mnoho příležitostí, abyste strávili víkend aktivně. Golfové hřiště na Kořenci je vzdáleno pouze pár kroků. V zimě nezapomeňte doma běžky, jelikož stopa je zde úchvatná.

Privátní spa vám poskytne maximální možný odpočinek. Využít můžete vlastní saunu, koupací jezírko či vířivou vanu. Svůj den završte soukromou degustací vín ve ville, kam za vámi přijede sommelier z vinařství FABIG.

Máte dotaz, který byste chtěli zodpovědět? Neváhejte se obrátit přímo na managera Vill Kořenec. Jsme tu pro vás. Pěkný den.

Co nabízíme

 

nahoru